Vélotel Karwik

Karwik - sztuka relaksu

Urlop w krainie tysiąca jezior

Cisza, odprężenie, przyroda i mazurska pogoda ducha!

Vélotel Karwik 7 oferuje Państwu pobyt w wygodnych pokojach lub apartamentach oraz możliwość połączenia urlopu z różnymi zajęciami w czasie wolnym. Goście indywidualni, rowerzyści, kajakarze, grzybiarze, wędkarze, albo po prostu miłośnicy przyrody - każdy znajdzie tu to, czego potrzebuje, a przede wszystkim atmosferę, którą tworzą to wspaniałe i spokojne otoczenie..

Na skraju małej wsi Karwik, położonej na obrzeżu Puszczy Piskiej, znajduje się nasz pensjonat ze wspaniałym widokiem na piękne mazurskie łąki i las. Na nieogrodzonym, dużym terenie stoją trzy budynki mieszkalne i budynek gospodarczy, ustawione w literę U wraz z wygodnym patio i studnią, z zadaszoną pergolą - miejscem do grillowania i na ognisko.

Apartamenty dwupoziomowe składają się z dużego pokoju dziennego/jadalni,  wyposażonej kuchni z lodówką, kuchenką gazową i mikrofalówką, oraz łazienki z prysznicem. Każdy apartament posiada zadaszony taras na parterze oraz dwie sypialnie na piętrze. Dla wszystkich gości dostępny jest budynek gospodarczy z pralką oraz garażem dla rowerów. Dla małych gości mamy łóżeczka i krzesełka dziecięce. 

Rezerwacja/Zapytanie

Kontakt

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny!
Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania lub zrobimy rezerwację.

Galeria zdjęć

Proszę kliknać, aby zobaczyć więcej zdjęć.